11-500 GIŻYCKO ul. MICKIEWICZA 9, tel. 602 718 580 email: ckdiver@suw.pl, ckdiver@ckdiver.pl


W naszej ofercie znajduje się szereg wyrobów uszytych z nowoczesnych materiałów oddychających i zapewniających duży komfort termiczny. Szyjemy według rozmiarów standardowych / tabela do wglądu / jak też na wymiar. / szablon do wysłania zamówienia na ocieplacz/

Szablon do druku można pobrać z TEGO miejsca.

Zapoznaj się z naszym cennikiem : kliknij TUTAJ

 1. SUCHA BIELIZNA
  Wykonana jest z materiału firmy MALDEN /FIRST LEYER / . Komplet stanowią koszula z długim rękawem i kalesony. Materiał ten posiada bardzo dobre własności dyfuzyjne, co pozwala na szybkie odprowadzenie potu od ciała. Z drugiej strony jest nie alergiczny, co umożliwia używanie go przez osoby bardziej wrażliwe. Oprócz użycia bielizny jako pierwszej warstwy pod suchy skafander, nadaje się ona też doskonale do stosowania w innych rodzajach aktywności sportowej: rower, narty, wspinaczka.

 2. OCIEPLACZ Z POLARA
  Wykonany z materiału POLARTEC firmy MALDEN, o gramaturze 100, 200 lub 300. Potocznie zwany jako ocieplacz letni doskonale nadaje się do zastosowania pod suche skafandry z neoprenu czy cresh neoprenu lub do nurkowania w cieplejszych warunkach pod skafandry z trilaminatu. Ocieplacz ma doskonałe własności oddychające / odprowadzające pot /, należy jednak pamiętać, że jest przewiewny i w nie chroni od wiatru. Standardowo do ocieplacza dołączone są skarpety.

 3. OCIEPLACZ DWUWARSTWOWY
  Wewnętrzna warstwa to POLARTEC firmy MALDEN o gramaturze 100, 200 lub 300, na zewnątrz pokryty paroprzepuszczalnym ortalionem. Doskonale nadaje się pod suche skafandry z neoprenu, cresh neoprenu i trilaminatu. Wierzchnia warstwa oprócz tego, że daje poślizg przy nakładaniu skafandra, doskonale izoluje od wiatru. Na ramionach, korpusie i nogawkach znajdują się przepusty polarowe, których zadaniem jest zapewnienie szybkiego opróżnienia skafandra z nadmiaru gazu.
  Standardowo do ocieplacza dołączone są skarpety.

 4. OCIEPLACZ Z THINSULATEM TRZYWARSTWOWY
  Wewnętrzna warstwa to POLARTEC firmy MALDEN o gramaturze 100, 200 lub 300, w środku warstwa THINSULATU B200, na zewnątrz paroprzepuszczalny ortalion.
  THINSULATE jest materiałem o bardzo dobrych własnościach izotermicznych, a jednocześnie w bardzo minimalnych ilościach absorbuje wilgoć, co powoduje, że jest powszechnie stosowany jako ocieplina. THINSULATE B200 jest wstępnie sprasowany, co powoduje zachowanie takich samych własności izotermicznych ocieplacza przy wzroście ciśnienia zewnętrznego podczas nurkowania. Na ramionach, korpusie i nogawkach znajdują się przepusty polarowe, których zadaniem jest zapewnienie szybkiego opróżnienia skafandra z nadmiaru gazu. Ocieplacz posiada szelki, by nie opadał przy niecałkowitym założeniu. Standardowo do ocieplacza dołączone są skarpety, oczywiście też z THINSULATEM. Warstwa zewnętrzna dostępna jest w kolorach: czerwony, niebieski, granatowy, czarny, ciemno zielony, khaki. Wszystkie ocieplacze są tak skrojone, aby nie krępowały ruchów .

 5. CZAPKI
  Szyjemy dwa rodzaje czapek: ściągane i wywijane. Wykonane są z POLARTECA firmy MALDEN w różnorodnej kolorystyce. Na czapkach możliwe jest wykonanie dowolnego haftu zgodnego z dostarczonym projektem.
[STRONA GŁÓWNA]  [UBEZPIECZENIA]  [SZKOLENIE]  [SKLEP]  [REKREACJA]  [AKTUALNOŚCI]  [ZDJĘCIA]  [EMAIL]